TDJ TEAM

Prezentujemy TDJ Team opiekujacy się muzyką podczas VAMOS CORAZON Tango Fiesta Festival:

TDJ Jonas Maria Joma (Kolonia, Niemcy) Wulkan energii i radości którą wnosi na parkiet poprzez swoją muzykę i niesamowitą osobowość. Otwarty, uśmiechnięty, podnosi nastrój milongi na niebotyczne wyżyny. Grał u nas po raz pierwszy na tegorocznym wydaniu Beskid Tango Maraton 2018 w Szczyrku i natychmiast pokochali go wszyscy tangueros. Będzie także naszym TDJ'em na Tangu Pod Żaglami. Już nie możemy się doczekać, co nam zaserwuje tym razem!
--------------------------------------

Roman Hatalak (Kraków) Współzałożyciel i organizator jednej z najciekawszych milong w Krakowie, MILONGA LOCA. Muzyka którą serwuje jako TDJ, to ciekawa mieszanka doskonale ułożonej do tańca, tradycyjnej muzyki tangowej. Uwaga! Porywa na parkiet każdego, trzeba dobrze się pilnować aby się nie zatracić w tangu!

--------------------------------------
Urszula Wojtkowiak (Warszawa) Muzykalna tancerka, z szerokim wykształceniem i doświadczenie muzycznym, trenerka innowacyjnej metody pracy z ciałem GYROKINESIS. TDJ'ka o ciekawym stylu, świetnie dobranej i skomponowanej muzyce zapraszającej na parkiet. Jako dj zaczęła grać na milongach w Rzymie teraz najczęściej można posłuchać jej grania w Warszawie na La Rondzie, w Pałacu Kultury bądź Partylondze u Facundo. Będzie grała u nas po raz pierwszy.


Arletta Sadowska (Wrocław) Pierwszy raz u nas zagrała w styczniu 2018 r na Beskid Tango Maraton w Szczyrku. I od razu żałowaliśmy, że grała tylko jeden set. Jej muzyka zebrała świetne opinie wszystkich tangueros, grała z pasją i bardzo energetycznie. Z ciekawością czekamy na jej pięknie ułożone tandy na Festiwalu w Bielsku-Białej.


---------------------------------------

Lechosław Hojnacki (Bielsko-Biała). Świetny TDJ, tanguero o nastoletnim stażu tangowym. Od lat współtworzy lokalne środowisko tangowe z dużą pasją. Autor fantastycznego poradnika dla rozpoczynających drogę tangową pod nazwą "Tango - maja nowa pasja. Przewodnik (nie tylko) dla początkujących miłośnikow tanga oraz tango-DJ-ów". Oto co mówi o restaurowaniu starych nagrań: " Moje pierwotne wykształcenie, to elektroakustyka. Być może stąd się bierze moje głębokie przeświadczenie, że nowoczesna technika cyfrowa jest po to, by stare nagrania restaurować, że naszą powinnością jest przywracać ich oryginalne brzmienie tak dokładnie, jak tylko to możliwe". Czekamy Lechu na Twoją muzę!


Krzysztof Rumiński (Toruń, PL) 

Oto co pisze o sobie:
"Pochodzę z Torunia, muzyką tanga argentyńskiego dzielę się od 2014 roku. Nie podejrzewam siebie o wyjątkowe wyrafinowanie, czy wielkie doświadczenie. Cechuje mnie za to brak sztampy i odwaga na podjęcie ryzyka, a co najważniejsze nie gram sam dla siebie. Dobieram utwory tak, aby stworzyć jak najlepszy klimat tancerzom do krótkiego muzycznego flirtu. Często proponuję ograne perły, które lubimy tańczyć, bo je znamy, ale również wynajduję nieznane perełki, które zasługują na odkrycie. Nie mam ulubionej orkiestry, nie odnalazłem jeszcze swojego primus inter pares. Na każdej mojej milondze przez głośniki przychodzą do nas di Sarli, Canaro, Troilo, D'Arienzo, Rodriguez".

------------------------------------------------------------------------------------------------
TDJ Mateusz StachNa Open Air w sobotę zagra TDJ Mateusz Stach (Wrocław) - znany w Bielsku z serii warsztatów, świetny tanguero i doskonały TDJ. Organizator Magii Tanga w Brzegu.